image

Anahtar Teslim İnşaat

Gerek uzun vadeli yatırımlar, gerekse krediler aracılığıyla ev satın almak, her ne olursa olsun, dikkat ve özen gerektiren bir süreci ifade ederken; e

Devamı...
image

Yapı ve Konut Projeleri

Firmamız Yapı ve Konut Projelerinde siz değerli müşterimize hizmet vermektedir. Uygun Fiyat ve Kaliteli Yapılarımızla İlgili teklif verebilirsiniz.

Devamı...
image

Mimari ve Statik Projeler

Firmamız İnşaatlarınızın Mimari ve Statik Proje Alanlarında güçlü kadroları ile sizlere en uygun ve kaliteli işçilik anlayışı ile hizmet vermektedir.

Devamı...
image

Kocaeli İmar Barışı Hizmeti

İmara aykırı, ruhsatsız veya ruhsat eklerine aykırı yapıların kayıt altına alınması yoluyla bu yapılara yasallık kazandırılmasıdır. Mülkiyet sorunu ne

Devamı...
image

Çelik Konstrüksiyon Projeleri

Firmamız Çelik Konstrüksiyon Bina , Fabrika , Depo vb gibi Yapılarınızı Yeterli Ekipman ve Ekiplerimiz ile bu Hizmetlerinizi yerinde Sağlamaktadır.

Devamı...
image

Kamu Projeleri

Firmamız Kamu tarafından ihale edilen Ortak Yaşam Alanı , Sosyal Tesisler , Lojman , Hastane gibi Kamu işlerini yapmaktadır.

Devamı...
image

Çevre Düzenlemeleri

Firmamız inşaat Dışı Çevre Düzenlemeleri , Çimlendirme ,Kamelya Sistemleri , Sulama Sistemleri vb gibi Hizmetlerinizi Ekiplerimizle Sağlamaktadır.

Devamı...
image

Taahhüt Hizmetleri

Şirket adına hertürlü inşaat yapmak üzere arsa almak, inşaatları tamamlayıp satmak, arsa sahibi olan gerçek ve tüzel kişilerle anlaşmalar yapıp inşaat

Devamı...
image

Turizm Projeleri

Otel ve Turizm alanlarında yapılan yapılaşmalar Firmamız tarafından Turizm standartlarına uygun olarak tasarlanıp ve bu alanda hizmet üretmektedir.

Devamı...
Tasarım & Yönetim; GÜRSOY MEDYA | Site Yönetim Paneli; Yönetim Paneli